Piggy Snack - časté dotazy a odpovědi

Často kladené otázky o křupkách pro psy Piggy-Snack

 1. Piggy Snack doposud neznám, co to je?
 2. Jak používat Piggy Snack?
 3. Píšete, že Piggy Snack je testován na lidech, co to znamená?
 4. Jak vznikly varianty Piggy Snacku?
 5. Konopný Piggy Snack, to je myšleno vážně?
 6. Obsahuje konopný Piggy Snack marihuanu?
 7. Proč se nesetkávám s Piggy Snackem v běžné maloobchodní síti?
 8. Není Piggy Snack tučný?

Pro návrat na seznam otázek použijte tlačítko Zpět ve svém prohlížeči.


 1. Piggy Snack je ve své primární podobě (Natural) velice jednoduchý výrobek. Zkrátka jen a pouze sušená vepřová kůže. Naše receptura a technologie dokáží vepřovou kůži ve dvou krocích proměnit v lahodný, křupavý a nutričně bohatý pamlsek pro pejsky s vysokým obsahem bílkovin a kolagenu.
 2. Piggy Snack používejte pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejedná se o krmivo, ale o chuťově a aromaticky atraktivní potravinový doplněk, určený zejména jako odměna při výcviku nebo jen k občasnému přilepšení. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k nakrmení pejska, ale jen průběžně jako odměnu za podařený výkon, při vycházce či jen během dne jako pozornost.

  Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozprostřena do delšího časového úseku. Použijte tolik sušenek, kolik je nutné k odměně/výživě psa.

  Pokud se pejsek nedopatřením dostane k Piggy Snacku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při velkém, jednorázovém příjmu organismus psa nijak nezatíží! Piggy Snack se v tlamě zcela rozpustí na kapičku dobroty.

  Skladování a spotřeba: Dobu spotřeby doporučujeme pro zachování chuťové a smyslové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu, temnu a suchu. Originálně uzavřený výrobek je však možno používat až 6 měsíců od nákupu. Mějte Piggy Snack vždy dobře uzavřený, je pro psy velice aromatický a také hydroskopický (váže vzdušnou vlhkost - zgumovatí a už nekřupe).

  Pejskovi zajistěte přístup k vodě.

  Tip: Nechutnají vašemu pejskovi nějaké granule? Nadrťte a přimíchejte do misky s granulemi pár lupínků Piggy Snacku, z fádního jídla se stane pochoutka...

 3. Výrobu Piggy Snacku zajišťují lidé. Jedná se o velice aromatický proces, nedá se tomu odolat a pracovníci zkrátka ujídají. Firma to akceptuje a proto můžeme o každé naší výrobní šarži jednoznačně prohlásit, že byla důkladně otestována na lidech. Naprosto dobrovolně.

  Odposlechnuto ve výrobě: "...já se vždy tak těším do práce, protože se dobře najím..."

 4. Piggy Snack má z výroby lehce mastný povrch, je to dané za A: podstatou výrobku a za B: technologií výroby. Tato vlastnost ho činí vhodným nosičem a přináší tak možnost rozšířit své, již tak unikátní nutriční vlastnosti o doplňky s funkčním efektem a nebo o lákavé příchutě.

  Dodavatelé surovin pro naše variantní Piggy Snacky jsou pečlivě vybraní a vždy je uvádíme na stránkách jednotlivých produktů s odkazem na jejich web. Vyžadujeme potravinářskou kvalitu. Vaše důvěra je pro nás absolutní prioritou.

 5. Rozhodně ano, Piggy Snack ve variantách Omega a Herba jsou poklady naší produkce. Omegou rozšiřujeme odměňování pejsků kvalitními pamlsky zejména o zdroj rostlinných Omega kyselin 3; 6 a 9. Neméně důležitou součástí celozrnných konopných pokrutin jsou vitamíny, minerály, rostlinné bílkoviny, antioxidanty, vláknina... Herba přináší pejskům legální kanabinoidy CBD. Dodavatelem suroviny pro Omegu i Herbu je Hempoint, který je výrobcem konopných potravin nejen pro lidi a má na svém e-shopu sekci: Konopí pro zvířata (otevře nové okno).

 6. Samozřejmě, že ne! Konopné komponenty v BIO kvalitě použité v Piggy Snacku jsou z legálních odrůd konopí od Českého dodavatele.
 7. Piggy Snack je nabitý živinami a vitamíny. Dále se při jeho výrobě používají drahé bylinky a komponenty. Z těchto důvodů se Piggy Snack nabízí primárně formou elektronických obchodů a k zákazníkovi je doručen vždy čerstvý. Náš e-shop Second Plan má i velkoobchodní sekci a nebráníme se spolupráci s "kamennými" obchody.
 8. Ano, Piggy Snack je nabitý nejen bílkovinami, kolagenem ale i zdravými tuky. Téma tuků a jejich příjmu je důležitou součástí soužití lidí s pejsky. A je to téma natolik košaté, že přesahuje tento stručný výtah často kladených dotazů a odpovědí. Proto se tématu tuků v našem křupavém pamlsku věnujeme v samostatném článku na našem blogu.